Nasza kadra

Trenerzy personalni

Filip Nadolny

Od najmłodszych lat pasjonat, w głównej mierze sportu, co przeważało o decyzji w wyborze szkół sportowych, z których czerpałem wiedzę na temat szeroko pojętej aktywności fizycznej. Trener personalny i trener kulturystki. Wielki miłośnik kalisteniki i Crossfit. Bazując na własnym doświadczeniu w dziedzinie sportów siłowych, staram się idealnie dopasowywać rozwiązania w zakresie planu treningowego jak i sposobu odżywiania, podchodząc do każdego klienta w indywidualny sposób. Motywator do zmian w kształtowaniu sylwetek, podejścia do zdrowego trybu życia i finalnie zdobywania większej pewności siebie.

Dariusz Tomkowiak

Zacznę pewnie mało oryginalnie… Mam na imię Darek i swoją przygodę ze sportem zacząłem już we wczesnym dzieciństwie. Moim pierwszym idolem był Bruce Lee, któremu niestraszne było nic i nikt… który w pamiętnym filmie „Wejście smoka” niszczył przeciwników jednego za drugim. Sytuacja uległa zmianie gdy zapisałem się do sportowej szkoły podstawowej o profilu piłkarskim. Wtedy postanowiłem, że będę królem stadionów świata i bożyszczem nastolatek, jak Cristiano Ronaldo. Plany pokrzyżowała kontuzja, a świat legł w gruzach. Miałem dość sportu i zniszczonych marzeń. Pewnego wieczoru oglądając kultowy już film „Terminator”, przemówił do mnie on sam-ARNOLD. „I'LL BE BACK” głos mojego sumienia brzmiał zupełnie tak samo, jak głos Arnolda…”to jeszcze nie koniec”…”jeszcze tu wrócę”. Terminator chciał, abym zapisał się na siłownię. I tak też się stało… Tak też nieprzerwalnie od około 15 lat na nią chodzę. W międzyczasie ukończyłem kurs pod patronatem Ministerstwa Sportu, na trenera fitness o specjalizacji ćwiczenia siłowe. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych zwiedziłem „kulturystyczną ziemię obiecaną” Venice beach, Golds Gym czy Metroflex. Moimi partnerami podczas ćwiczeń były największe sławy bodybuildingu, jak np. trzykrotny Mr Olimpia Phil Heath. Uczyłem się od nich każdego dnia, a wiedzę chłonąłem, jak gąbka. Ukończyłem kurs trenera personalnego i zacząłem moją przygodę trenerską w jednej z największych sieci fitness w Stanach Planet fitness. Brałem udział w wielu seminariach, spotkaniach branżowych dotyczących fitness i kulturystyki. Posiadam również tytuł Human Sport Specialist, certyfikat wydany przez firmę Star Trac Europe. Moim klientom chciałbym przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę. Chciałbym pomóc osiągnąć im wyznaczony cel, spełnić niewielką cześć ich marzeń o byciu fit i posiadaniu sylwetki idealnej.

Jadwiga Jędrzejewska

Nazywam się Jadwiga Jędrzejewska jestem instruktorem zajęć grupowych oraz trenerem personalnym. Posiadam certyfikat PFI Basic Instructor, szkolenie z kettlebell, zdrowy kręgosłup i  medical & funkcjonal solution in personal training. Jestem instruktorką kulturystyki i sportów siłowych również Studiuję wychowanie fizyczne i rehabilitację oraz dietetykę. Od ośmiu lat trenuję biegi długodystansowe i od sześciu capoeire – posiadam stopień graduandy w grupie A Magia Do Quilombo. Szkoliłam się pod okiem zawodowców: w kulturystyce u Radosława Słodkiewicza, w fitnesie u Sylwii Herszyn – międzynarodowej prezenterce fitness. 

Jestem niepoprawną optymistką, której nie brakuje energii do uprawiania sportu i pracy w tym rewelacyjnym klubie. Cały czas szukam nowych inspiracji i form ruchu. W wolnym czasie gotuję, słucham i tworzę muzyki oraz…. trenuję (kiedy tylko mogę i jak ciężko mogę). Uwielbiam pracę z ludźmi, to oni dają mi impuls do działania i motywację do dalszej pracy nad sobą. Moim motto życiowym są słowa mestre Postinha „ Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; jedynymi, którzy nie powinni jej trenować są ci, którzy nie chcą.” 

Serdecznie zapraszam na zajęcia w naszym klubie. Gwarantuję wam setki spalonych kalorii i full energii. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz to pamiętaj, że każdy dzień jest dobry, aby zacząć pracę nad sobą, aby poczuć radość płynącą z ruchu i stawać się lepszym nie dla kogoś, ale dla siebie.

Do zobaczenia!

Bartłomiej Duda

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor sportów siłowych, trener personalny. Posiadacz certyfikatu Octane fitness. Specjalista z zakresu fitness, rehabilitacji, ćwiczeń siłowych i aerobowych, treningu funkcjonalnego, elementów xFit, dietetyki i suplementacji. Doświadczenie praktyczne od 6 lat zdobywane na studiach oraz poprzez uprawianie piłki nożnej, futbolu amerykańskiego. Zapalony motocyklista.

Kompleksowe podejście do potrzeb klientów to dla mnie sprawa priorytetowa. Bazując na wiedzy trenerskiej, jak również z zakresu fizjoterapii sportowej dbam o funkcjonalną ocenę stanu zdrowia. Różnorodne ćwiczenia dobieram pod kątem prewencji i zapobiegania przeciążeń i kontuzji, pamiętając o dobrej zabawie i radości z ćwiczeń.

Krystian Falewicz

Krystian Falewicz – Absolwent AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu ze specjalnością Zarządzanie i Organizacja Sportem. Posiadam uprawnienia trenera personalnego, instruktora sportów siłowych, instruktora kettlebell , oraz „zdrowy kręgosłup”. Ponadto ukończyłem Podyplomowe Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Od wielu lat jestem pasjonatem sportów siłowych. W swoich treningach staram się łączyć zasady zarówno ze starej jak i nowej szkoły, a także aplikować elementy kalisteniki i treningu funkcjonalnego. Poznane metody treningowe jak i żywieniowe dostosowuję zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, któremu dzięki zdobytej wiedzy oferuję pomoc zarówno w poprawie sprawności jak i komfortu życia.

Recepcja

Natalia Karman

 

Monika Lipigórska