Dlaczego Fitness Point

Fitness point jest marką znaną i cenioną w wielu krajach Europy. Rozpoczynaliśmy na rynku niemieckim. Obecnie działalność firmy została rozszerzona również na Anglię, Hiszpanię, USA i oczywiście Polskę. Wieloletnie doświadczenie czerpane z innych miejsc, wykorzystujemy teraz w czterech siłowniach we , Poznaniu, Szczecinie, Katowicach i Rzeszowie. Ciągle się rozwijamy co skutkowało będzie otwarciem nowych klubów w innych miastach w kraju.

Co nas wyróżnia?

Spośród tysięcy klubów w całej Polsce Fitness Point cechuje z pewnością ogromna powierzchnia treningowa(ponad 2500m2), a także jakoś sprzętu. Wszystko jest nowe i zadbane. Przywiązujemy szczególną uwagę do tego, by każdy ćwiczący czuł się u nas swobodnie i bez przeszkód mógł zrealizować każdy trening. Jesteśmy otwarci na ludzi i ich oczekiwania. Karnety All Inclusive dostępne są w przystępnych cenach, co sprawia że każdy może sobie na nie pozwolić i cieszyć się pełną ofertą naszych klubów. Woda, napoje izotoniczne, wszystkie zajęcia fitness i profesjonalna opieka trenerska to tylko niektóre z udogodnień, które na Was czekają.

Kolejny plus przynależności do naszej fitnessowej rodziny to wspaniała i niezapomniana atmosfera. Spotkasz tu ludzi, którzy przychodzą dokładnie w takim samym celu jak Ty! Poprawa sprawności fizycznej, relaks, odpoczynek od codziennych problemów i nawiązywanie nowych ciekawych znajomości to coś co gwarantujemy już na starcie. Dodatkowo każdy z klubów oferuje ogromny, bezpłatny parking oraz zapewnia możliwość ćwiczeń 7 dni w tygodniu oraz w niedziele i święta.

To tylko niektóre z argumentów przemawiających by zostać naszym klubowiczem. Resztę przedstawią państwu nasi uprzejmi pracownicy. Zapraszamy i zapewniamy: Fitness Point Once - Fitness Point Forever