Nasza kadra

Kamil Szymocha - Trener personalny

Kamil Szymocha

Od 1999 r. wyczynowo związany ze sportem, który jest jego pasją. Wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska w zapasach, medalista Mistrzostw Polski w juitsu. Ze sportami "chwytanymi" ma 12 letnie doświadczenie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktor rekreacji ruchowej fitness ćwiczenia siłowe. Uczestnik konwencji i kursów z zakresu treningu funkcjonalnego i crossfit. Specjalnością Kamila jest przekazywania innym pozytywnej energii, uśmiechu oraz chęci i motywacji do ciągłego rozwoju. Życiowe motto Kamila brzmi: "Człowiek jest bestią i wszystkiego potrafi się nauczyć".

Natalia Borecka - Trener personalny

Jest dyplomowanym trenerem personalnym oraz certyfikowanym trenerem Crossfit Hestrez Academy. Uzyskała certyfikat z metod treningowych w kształtowaniu sylwetki kobiet w Apus Academy. Od wielu lat sport to jej pasja i sposób na życie . Kocha jogging oraz treningi siłownie powiązane z aktywną regeneracją . Preferuje urozmaicone, intensywne treningi, ponieważ tylko ciężka praca daje zamierzone efekty. Natalia jest pełna energii i zaangażowana w to co robi, ponieważ dużą satysfakcje oraz spełnienie daje jej możliwość pomocy innym w osiąganiu wymarzonych celów. Jedną z mądrości, w którą wierzy jest powiedzenie „jesteś tym co jesz”, dlatego jest zwolenniczką zdrowego odżywiania , suplementacji oraz medycyny naturalnej.

Marcin Soczyński - Trener personalny

Marcin Soczynski

Absolwent AWF w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne, dyplomowany fizjoterapeuta. Ukończył Podyplomowe Studia Managera Sportu i Turystyki, Instruktor ćwiczeń siłowych, licencjonowany trener TRX, instruktor rekreacji ruchowej fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz współczesne formy wzmacniające. Uczestnik licznych konwencji, warsztatów i szkoleń związanych z dietetyką sportową, koncepcją Crossfit oraz przygotowaniem motorycznym. Pełen zapału, zaangażowania i pozytywnej energii , którą zaraża na swoich treningach. Od najmłodszych lat związany ze sportem, pasjonat wszelkich form aktywności ruchowej.

Prowadzi zajęcia: - Boot Camp -Tabata – Pump

Dawid Rachlewicz - Trener personalny

Ze sportem związany od dziecka. Zaczynał od piłki nożnej, trenował tenisa ziemnego, obecnie od wielu lat prowadzi treningi siłowe oraz biega. Zawsze otwarty na wszelkie formy sportowej aktywności. Pasję powiązał z pracą, co przekłada się na wielkie zaangażowanie w treningi innych jak i własne. Nieustannie głodny wiedzy związanej z treningiem na siłowni oraz poza nią. Instruktor ćwiczeń siłowych, certyfikowany trener Crossfit HEStreZ Academy oraz polskiego klubu Kettlebell . Propagator zdrowego odżywiania i stylu życia. Posiada szeroką wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Treningi z Dawidem cechuje nastawienie na efekty oraz wysoka intensywność, zawsze dopasowana do możliwości ćwiczącego. Motto: "if it doesn't challenge you, it won't change you".

Daria Szefer - Trener personalny

Trenerka personalna, instruktor karate. Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka. Związana ze sportem od najmłodszych lat. Trenuje oraz reprezentuje kraj w Karate Kyokushin. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia między innymi I miejsce na All American Open International Karate Championships w kumite kobiet. Wyznaje zasadę, że każdy jest inny, dlatego do każdej osoby należy podchodzić indywidualnie. Pasjonuje ją szczególnie dietetyka, trening funkcjonalny i przygotowanie motoryczne w sportach walki. Motto Darii: ,,Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny’’.

Oliwia Włoczka - Manager Klubu

Studentka Wydziału Zarządzania w Chorzowie. Od wczesnego dzieciństwa związana z tańcem: modern jazz i hip-hop. Interesuje ją psychologia oraz psychomanipulacją. Optymistka z dużym poczuciem humoru, kreatywna i pełna energii. Lubi pracę w zespole i zawsze służy pomocą. Jej motto życiowe : „ Budź się i wstawaj codziennie z uśmiechem na twarzy” i „Staram się brać życie garściami i czerpać z niego najwięcej jak się da”.

Paula Barczyk - Doradca Klienta indywidualnego

Pracownik recepcji. Absolwentka Zdrowia Publicznego Politechniki Częstochowskiej. Była zawodniczka SPS Częstochowa. Zawsze pełna entuzjazmu i uśmiechu.

Paulina Polczyk - Doradca Klienta indywidualnego

Pracownik recepcji. Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uwielbia prace z dziećmi oraz poznawanie ciekawych ludzi. Jej największym marzeniem jest zamieszkać na Kubie oraz zwiedzić jak największy kawałek świata.

Tomasz Zbiegieni - Doradca Klienta indywidualnego

Pracownik recepcji. Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od dziecka związany ze sportem. Ukończył kurs na trenera personalnego i w przyszłości zamierza nim zostać. Uwielbia Hiszpanie. Charakteryzuje go pozytywne podejście do życia i nieprzeciętne poczucie humoru.

MIichał Pawlik - Doradca Klienta indywidualnego

Pracownik recepcji, student Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, w przeszłości ściśle zwiazany z piłka nożną. Pozytywnie nastawiony do życia.